Class of 2004

Free Spirit Class of 2004

Free Spirit Class of 2004

ALABAMA
Nnamdi Nnedu, Auburn (Ala.) High School
Alyson Sheppard, Foley (Ala.) High School

ALASKA
Chris Dunaway, Chugiak High School, Eagle River, Alaska
Virginia Moore, A.J. Dimond High School, Anchorage, Alaska

ARIZONA
Jasmine Wiggins, Ironwood High School, Glendale, Ariz.
Dennis Mitchell, Greenway High School, Phoenix, Ariz.

ARKANSAS
Matt McDaniel, Bryant (Ark.) High School
Kim Wallace, Southside High School, Fort Smith, Ark.

CALIFORNIA
Deena Shakir, Leland High School, San Jose, Calif.
Jake Soberal, Clovis (Calif.) High School

COLORADO
Paul Gansky, William J. Palmer High School, Colorado Springs, Colo.
Crystal Paul-Laughinghouse, Kent Denver (Colo.) School

CONNECTICUT
Joshua Bednarsky, Shelton (Conn.) High School
Beth Maclin, Waterford (Conn.) High School

DELAWARE
Lauren Jumper, Lake Forest High School, Felton, Del.
Todd Perkins, Brandywine High School, Wilmington, Del.

DISTRICT OF COLUMBIA
Adina Ferguson, Duke Ellington School of the Arts, Washington, D.C.
David Retland, Friendship Edison Collegiate Academy, Washington, D.C.

FLORIDA
Julie Chazyn, Coral Reef High School, Miami, Fla.
Doug Keller, Olympic Heights High School, Boca Raton, Fla.

GEORGIA
Lucero Bello, Lithia Springs (Ga.) High School
Cain Harrelson, Jr., Columbus (Ga.) High School

HAWAII
Noelle Chun, Punahou School, Honolulu, Hawaii
Abraham Mitnik, Kapa’a High School, Princeville, Hawaii

IDAHO
Kristen Mico, Sandpoint (Idaho) High School
Mack Perry, Idaho Falls (Idaho) High School

ILLINOIS
David Montgomery, Oak Lawn (Ill.) Community High School
Jesse Swakow, Wheeling High School, Arlington Heights, Ill.

INDIANA
Rochelle Revor, Franklin Community High School, Bargersville, Ind.
Matt Peyton, Carmel (Ind.) High School

IOWA
Brian Burton, Davenport Central High School, Blue Grass, Iowa
Tara Flockhart, North Cedar High School, Stanwood, Iowa

KANSAS
Kristin Pitts, Shawnee Mission Northwest High School, Lenexa, Kansas
Ben Hedges, Wamego (Kan.) Wamego High School

KENTUCKY
Jason McCartin, Louisville (Ky.) Male High School
Samantha Minyard, Estill County High School, Irvine, Ky.

LOUISIANA
Allison Anderson, Airline High School, Bossier City, La.
Bennett Sims, Catholic High School, Baton Rouge, La.

MAINE
Melanie Morin, Lewiston (Maine) High School
Ryan Peters, Wells (Maine) High School

MARYLAND
Becky Jefferies, Boonsboro High School, Hagerstown, Md.
Terry Li, Montgomery Blair High School, Rockville, Md.

MASSACHUSETTS
Amanda Outly, Lincoln-Sudbury Regional High School, Sudbury, Mass.
Alex Shebar, Longmeadow (Mass.) Longmeadow High School

MICHIGAN
Katie Huston, Dondero High School, Royal Oak, Mich.
Robbie Sgro, Morley (Mich.) Stanwood High School

MINNESOTA
Emily Banks, Cannon Falls (Minn.) Jr.-Sr. High School
Bastian Bergmann, Totino Grace High School, Maple Grove, Minn.

MISSISSIPPI
Nyssa Juneau, Hattiesburg (Miss.) High School
Joe Wallace, Biggersville High School, Corinth, Miss.

MISSOURI
Kamara Jones, David H. Hickman High School, Columbia, Mo.
Josh Mosley, Clayton High School, St. Louis, Mo.

MONTANA
Katie Michel, C.M. Russell High School, Great Falls, Mont.
Chase Mohney, Great Falls (Mont.) High School

NEBRASKA
Tom Dorwart, Daniel J. Gross Catholic High School, Omaha, Neb.
Katie Nieland, Millard West High School, Omaha, Neb.

NEVADA
Dennis Dizon, Silverado High School, Las Vegas, Nev.
Calli Fisher, Robert McQueen High School, Reno, Nev.

NEW HAMPSHIRE
Jennifer Fredholm, Alvirne High School, Hudson, N.H.
Greg Frank, Dover (N.H.) High School and Regional Vocational Center

NEW JERSEY
Heather Collura, Roxbury High School, Landing, N.J.
Stefan Ringel, Academy for the Advancement of Science and Technology, Ridgewood, N.J.

NEW MEXICO
Victoria Harben, Las Cruces (N.M.) High School
Steve Romero, Cimarron (N.M.) High School

NEW YORK
Kenneth Jerez, Cardinal Hayes High School, Bronx, N.Y.
Olivia Martin, East Syracuse-Minoa High School, Syracuse, N.Y.

NORTH CAROLINA
David Beard, West Rowan High School, Salisbury, N.C.
Heloisa Nogueira, Wakefield High School, Raleigh, N.C.

NORTH DAKOTA
Alex Sakariassen, Bismarck (N.D.) High School
Leigh Wilson-Mattson, Fargo (N.D.) High School

OHIO
Bryan Wroten, Lakewood (Ohio) High School
April Yee, Cincinnati (Ohio) Country Day School

OKLAHOMA
William Cunningham, Lawton (Okla.) High School
Krysten Sanders, Norman (Okla.) Norman North High School

OREGON
Linn Davis, Milwaukie (Ore.) High School
Mary Pilon, Winston Churchill High School, Eugene, Ore.

PENNSYLVANIA
Kate Naseef, Mount Saint Joseph Academy, Norristown, Pa.
John David Cella, Chestnut Hill Academy, Philadelphia, Pa.

RHODE ISLAND
Chris Curley, North Kingstown (R.I.) High School
Jennifer Shuman, Cranston (R.I.) High School East

SOUTH CAROLINA
Adam Keith, Irmo High School, Columbia, S.C.
Elizabeth White, Lugoff (S.C.) Lugoff-Elgin High School

SOUTH DAKOTA
Alana Black Bird, Tiospaye Topa High School, Ridgeview, S.D.
Altman Studeny, Plankinton (S.D.) Independent High School

TENNESSEE
Katie Lewis, Father Ryan High School, Old Hickory, Tenn.
Vincent Bradshaw, Kenwood High School, Clarksville, Tenn.

TEXAS
Abha Bhattarai, John B. Connally High School, Austin, Texas
Bradley Blackburn, Oak Ridge High School, The Woodlands, Texas

UTAH
Ben Dennett, Mountain View High School, Orem, Utah
Elizabeth Stitt, Weber High School, Huntsville, Utah

VERMONT
Michael Zabek, St. Johnsbury (Vt.) Academy
Chelsea Gray, Hartland (Vt.) High School

VIRGINIA
Shelby Bohn, Brooke Point High School, Stafford, Va.
Allen Scaife, Stafford Senior High School, Falmouth, Va.

WASHINGTON
Halley Griffin, Stadium High School, Tacoma, Wash.
Daniel Talevich, Mount Si High School, North Bend, Wash.

WEST VIRGINIA
Kyle Dyer, Wayne High School, Huntington, W. Va.
Jessica Huff, Huntington (W. Va.) High School

WISCONSIN
Brendan Gants, James Madison (Wis.) Memorial High School
Lynn Grochowski, Franklin (Wis.) Franklin High School

WYOMING
John Rando, Cheyenne (Wyo.) East High School
Danielle Young, Notrona County High School, Casper, Wyo.